You are currently viewing У Польщі збудують сонячну електростанцію, щоб показати роль громад у пошуках енергетичної незалежності

У Польщі збудують сонячну електростанцію, щоб показати роль громад у пошуках енергетичної незалежності

  • Автор запису:
  • Категорія запису:У світі

Компанія Polski Solar SA збудує неподалік міста Єленя-Гура в Нижній Сілезії збудує сонячну електростанцію у вигляді косулі, що матиме потужність 10 МВт, інформують Електровєсті.

Сонячну електростанцію зведуть на замовлення міської влади, аби показати роль громад в Польщі у «пошуках енергетичної незалежності». Проект розробляється як «енергетичний кластер», заснований на недавній реформі Закону про відновлювані джерела енергії. Закон заохочує громади у місцевому виробництві і розподілі електроенергії. Сонячна електростанція у вигляді косулі складатиметься з 30 тисяч чорних і синіх панелей. Вартість проекту оцінюють приблизно в 9 млн. євро.

Використання кольорових сонячних батарей для створення певного образу стає все популярнішим. Це дозволяє краще візуалізувати бренди або ініціативи. Зокрема минулого року китайська компанія Panda Green оголосила про плани створення сонячного парку у вигляді панди. СЕС потужністю 50 МВт збудують в рамках угоди з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) з метою підтримки її зусиль з інформування молодих людей про сталий розвиток.