You are currently viewing Ринок сонячних панелей в Європі виросте на 35% в 2018 році

Ринок сонячних панелей в Європі виросте на 35% в 2018 році

  • Автор запису:
  • Категорія запису:У світі

Франція, Німеччина, Іспанія і Нідерланди досягнуть гігавату встановлених потужностей в 2018 році. В цілому, очікується, що світовий ринок досягне 606 ГВт нових встановлених сонячних панелей в період з 2017 по 2022 роки, – повідомляє Альтернативна енергія з посиланням на  PV Magazine.

Попит на сонячну енергію в Європі зросте на 35% вже в 2018 році. Про це в своєму звіті заявила компанія GTM Research. Основний запит на сонячні панелі формують Іспанія і Нідерланди, які збираються реалізувати найбільші проекти протягом наступних двох років. Очікується, що вони досягнуть 1,4 ГВт і 1ГВт відповідно. А Німеччина і Франція вже в цьому році переступлять позначку в гігават. І тільки Великобританія не увійде в цей «клуб» ні в 2017, ні в 2018 році.

Що стосується Латинської Америки, попит на сонячну енергію подвоїться в 2018 році, тому що Бразилія і Мексика переступлять «гігаватний кордон». Оскільки в Мексиці зараз дуже сприятливе середовище для розвитку відновлюваних джерел енергії, саме ця країна буде рухати регіон до зростання попиту на сонячні панелі в найближчі п’ять років.

Єгипет теж досягне гігавату встановлених потужностей в 2018 році, разом з Південною Кореєю та Австралією. В цілому, очікується, що світовий ринок досягне 606 ГВт нових встановлених сонячних панелей в період з 2017 по 2022 роки.

Повний перехід на відновлювану енергетику відбудеться до 2050 року. Нове дослідження переконливо доводить, що енергетика, повністю заснована на поновлюваних джерелах, не тільки можлива, а й економічно вигідніша вуглеводневої. Досить імовірно, що принаймні країни Євросоюзу сприймуть представлену на Конференції ООН з питань клімату доповідь учених як керівництво до дії.